Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Bezpiecznych Wakacji PDF Drukuj Email

Oby to były najpiękniejsze wakacje ze wszystkich dotychczasowych.

Bawcie się, odpoczywajcie, przeżywajcie niezwykłe przygody i wróćcie szczęśliwie

1 września do przedszkola :)

 

życzy Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie

 

 
Odlatujemy na wakacje ( 23.06.2017) PDF Drukuj Email

23.06.2017r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie straszaków. Na początku wszystkie maluchy wzięły udział we mszy św. , a następnie udały się do przedszkola aby przedstawić krótki montaż słowno-muzyczny pt. " Odlatujemy na wakacje". Po przedstawieniu programu wszystkie maluchy otrzymały dyplomy i nagrody ukończenia przedszkola. Następnie pani dyrektor podziękowała rodzicom za rzetelną współpracę , zainteresowanie życiem przedszkolnym i bezinteresowną pomoc w organizowaniu różnych uroczystości przedszkolnych. Na zakończenie pani dyrektor wszystkim złożyła miłych i słonecznych wakacji.

 
Magiczne ogrody ( 13.06.2017) PDF Drukuj Email

Dnia 13.06.2017r. dzieci wraz z rodzicami udały się na wycieczkę do tematycznego parku rodzinnego " Magiczne Ogrody" w Janowcu. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji : gry i zabawy sportowe z animatorem, przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróźek Smużek, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim oraz zabawy w krainie Bulwiaków. Największe wraźenie zrobiło na dzieciach pole z gigantycznymi marchewkami. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

 
Dzien Dziecka - Animinek PDF Drukuj Email

W naszym przedszkolu Dzień Dziecka zaczął się odrobinę nietypowo gdyż część atrakcji związanych z tym ubóstwianym przez każde dziecko  świętem rozpoczęła się  31 maja 2017r. czyli dzień wcześniej niż się to odbywa zazwyczaj. Wszelką rozrywkę i dobrą zabawę, a także genialne humory zapewnili dobrze już znani naszym przedszkolakom animatorzy z firmy Animinek. Dzieciaki z naszego przedszkola uwielbiają wszystkie zabawy przygotowywane przez Tosię i jej pomocnika, śmiechom i okrzykom radości nie było końca, a uśmiech nie schodził z ich twarzy przez długi czas. Oprócz zabaw z chustą animacyjną, tunelem czy zabaw przy muzyce dzieciaki mogły wybrać sobie bajkowe postacie animatorka malował ich na twarzach. Popcorn i formowane rzeczy i zwierzątka z balonów wprawiły dzieciaki w jeszcze lepszy nastrój. Bańki mydlane sprawiły że cała zabawa wydawała się bardziej bajkowa. Myślę że każde dziecko marzy o takim prezencie z okazji jego święta, bo chyba nie ma takiej zabawki która zrekompensowała by dobrą zabawę i mile spędzony czas w gronie rówieśników. Z pewnością nie tylko na tym skończą się upominki a dodatkowe atrakcje będą czekały na przedszkolaków 01.06.2017r.

 
Muzyczne zagadki dla waszej gromadki, czyli ponowne spotkanie z muzykami z Filharmonii Rzeszowskiej PDF Drukuj Email

30 maja 2017r. po raz kolejny zawitali do naszego przedszkola muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej z kolejnym zaskakująco ciekawym repertuarem muzycznym. Każdy rodzic wie jak ważna w rozwoju dziecka jest muzyka i jak bardzo pozytywny wpływ ma na poszerzanie dziecięcych horyzontów oraz, że takie repertuary rozbudzają w dziecku ciekawość poznawania nowych rzeczy. Aby wspomóc dziecięcy rozwój tym razem podczas występu pojawiły się takie instrumenty muzyczne jak gitara, trąbka i organy. Zagrane i zaśpiewane zostały takie utwory jak „Płynie Wisła płynie’’, ‘’Przybyli ułani pod okienko’’, ’’Kukułeczka’’ oraz ‘’Marsz turecki’’-Mozarta. Dzieciaki korzystając z nadarzającej się okazji nie szczędziły pytań. Całej audycji przysłuchiwały się w skupieniu zadowoleni, że mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego o świecie muzyki. 

 


Strona 1 z 56