Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Jaselka i spotkanie wigilijne w przedszkolu ( 22.12.2015r.) PDF Drukuj Email

22 grudnia 2015r. dzieci z naszego przedszkola przedstawiły jasełka dla rodziców. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi i Józefa, Aniołów i Pasterzy. Do szopki przybyli również Trzej Królowie, którzy złożyli pokłon i przynieśli dary Bożemu Dzieciąteczku. Nie zabrakło również kolęd i pastorałek, które sprawiły, że wszyscy poczuli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczną atmosferę tworzyły kolorowe lampiony i błyszcząca choinka. Po występie głos zabrała p. dyrektor Dorota Wrona, która wszystkim zebranym złożyła świąteczne życzenia, życząc wszystkim błogosławieństwa Bożego i wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Po jasełkach w przedszkolu odbyła się wigilia. Wszystkie dzieci wraz z pracownikami przedszkola oraz Radą Rodziców, modliły się, składały sobie świąteczne życzenia, łamały się opłatkiem, a następnie przystąpiły do konsumpcji wigilijnych potraw. Po wigilii wszyscy wspólnie śpiewali kolędy.