Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Wyjazd do teatru Maska do Rzeszowa ( 27.01.2016) PDF Drukuj Email

Dnia 27.01.2016r. grupa przedszkolaków miała możliwość obejrzenia sztuki teatralnej pt. " Czasoodkrywanie"w teatrze " Maska " w Rzeszowie. " Czasoodkrywanie"- to pierwsze w Rzeszowie przedstawienie przygotowane w nurcie teatru inicjacyjnego ( pierwszego kontaktu dziecka z teatrem). Siedząc na poduszkach i mając bezpośredni kontakt z aktorem, dzieci z dużym zaciekawieniem śledziły przebieg przedstawienia. Sztuka nawiązywała do treści związanych z przemijaniem czasu. Dzieci oglądając spektakl mogły w prosty sposób dowiedzieć się o skomplikowanym zjawisku jakim jest czas.