Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Spotkanie z muzykami ( 08.03.2016) PDF Drukuj Email

8 marca 2016r. do naszego przedszkola znów przybyli muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej. Przedstawili oni audycję pt. " Tajemnice futerałów - instrumenty muzyczne". Muzycy tym razem ze sobą przywieźli akordeon i skrzypce. Dzieci poznały budowę i brzmienie tych instrumentów. Dodatkowym uatrakcyjnieniem audycji były zagadki muzyczne w postaci znanych piosenek ( Kulfon, Myj zęby, Zuzia- lalka nieduża). Na zakończenie dzieci przy pomocy ilustracji dokonały klasyfikacji instrumentów na : strunowe, dęte , perkusyjne.