Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Powitanie Wiosny ( 23.03.2016) PDF Drukuj Email

W dniu 23.03.2016r. przedszkolaki z naszego przedszkola uroczyście powitały wiosnę. Z tej okazji przedstawiły montaż słowno- muzyczny pt. " Witaj Wiosno". Mali aktorzy wczuwali się w role : motyli, żabek, Pani Wiosny, wietrzyka, słoneczka. Radosny śpiew piosenek o tematyce wiosennej oraz dialogi występujących postaci wprowadzały wszystkich widzów w radosny wiosenny nastrój. Widzowie w osobach rodziców i uczniów kl. 0-III wraz z wychowawcami długo dziękowali przedszkolakom bijąc gromkie brawa.