Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Spotkanie z pania higienistka ( 14.04.2016r.) PDF Drukuj Email

14 kwietnia 2016r. naszych przedszkolaków odwiedziła pani higienistka. Podczas spotkania z dziećmi przedstawicielka służby zdrowia przeprowadziła z dziećmi pogadankę nt. " Jak należy dbać o zdrowie". Opowiedziała dzieciom również o swojej pracy, a dzieci oceniły, że praca ta jest potrzebna. Pani higienistka zachęciła przedszkolaków do zdrowego odżywiania się, prowadzenia aktywnego trybu życia, dbania o czystość osobistą oraz przypomniała o systematycznym codziennym myciu zębów. Wspomniała również, że bardzo ważne jest to, aby każde dziecko codziennie przebywało na świeżym powietrzu. Podczas pogadanki dzieci dzieliły się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i wiadomościami dotyczącymi zdrowego trybu życia.