Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Wyjazd do K.P.P.S.P. w Ropczycach ( 05.05.2016) PDF Drukuj Email

W dniu 05 maja 2016r. przedszkolaki odwiedziły siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach. Celem wycieczki było spotkanie z pracownikami straży, poznanie specyfiki ich pracy oraz obejrzenie sprzętu, jakim dysponuje straż na co dzień w pracy. Podczas rozmowy o bezpieczeństwie z pracownikami straży , przedszkolakki utrawaliły sobie numery ratunkowe straży pożarnej, zonaczyły jak wygląda wóz strażacki wewnątrz i pomierzyły kaski ochronne. Na koniec spotkania dzieci obejrzały symulację gaszenia pożaru i z przekonaniem, że w przyszłości zostaną strażakami powróciły do przedszkola.