Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Dzien Rodziny ( 31.05.2016) PDF Drukuj Email

31.05.2016r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny dla swoich rodziców, do którego dużo wcześniej solidnie się przygotowywały. Program składał się z trzech części. Na początku odbyła się część liryczno-muzyczna pt. " Kochamy Was drodzy rodzice", gdzie maluchy recytowały wiersze i śpiewały piosenki, później przedszkolaki zatańczyły dwa tańce - " Rock-and - roll" i " Tańczące wstążeczki", ostatnia trzecia część to pokaz mody w wersji dziecięcej, gdzie zostały zaprezentowane stroje na cztery pory roku ( wiosna, lato, jesień , zima). Po przedstawieniu programu artystycznego dzieci rozdały swoim rodzicom prezenty w postaci kwiatów, a następnie zasiedli do słodkiego poczęstunku. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tej uroczystości.