Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Wycieczka do wioski indianskiej " Hokka Hey " do Kunowej ( 09.06.2016) PDF Drukuj Email

09.06.2016r. przedszkolaki wyruszyły wraz z wychowawczyniami i swoimi rodzicami z przedszkola do wioski indiańskiej HOKKA-HEY w Kunowej. Dzieci przywitał wódz indiański, który oprowadzał wszystkich po ZOO, gdzie można było zobaczyć lamę, kangura, kucyka, papugi. W dalszej części wycieczki dzieci przeszły na pole namiotowe, gdzie uroczyście wszyscy zatańczyli indiański taniec, a następnie wódz Indian zachęcił przedszkolaków do wykonywania opasek indiańskich. Potem każdy chętny przedszkolak został oznaczony na twarzy pomalowanymi barwami Indian. Przedszkolaki brały udział w indiańskich konkurencjach sportowych. Na zakończenie wycieczki każde dziecko miało okazję przejechać się na kucyku. W drugiej części dnia uczestnicy wycieczki przemieścili się do Bieczka, gdzie w kinie " Farys" obejrzeli film pt. " Safari".