Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Zakonczenie roku szkolnego 2015/2016 PDF Drukuj Email

24.06.2016r. w naszym przedszkolu odbyło sie uroczyste pożegnanie starszaków. Na początku wszystkie maluchy brały udział we mszy św., a następnie udały się do przedszkola przedstawić krótką inscenizację pt. " Witajcie wakacje". Po przedstawieniu programu wszystkie maluchy otrzymały dyplomy i nagrody ukończenia przedszkola. Wszystkim rodzicom i ich dzieciom oraz gronu pedagogicznemu pani dyrektor złożyła wakacyjne życzenia.


Słonecznych i bezpiecznych wakacji

życzy Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie