Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Dzien marchewki ( 30.09.2016) PDF Drukuj Email

30.09.2016r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy " Dzień Marchewki". Celem przeprowadzonych zajęć i zabaw było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców jako darów natury, rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole oraz zapoznanie dzieci z rzadko używanym w obecnych czasach sprzętem gospodarstwa domowego- szatkownicą do warzyw. Wszystkie dzieci w tym dniu były ubrane na pomarańczowo i marchewkowo. Były zabawy ruchowe ze śpiewem- " Urodzinki marchewki", zabawy zręcznościowe- " Zajączki na polu marchewki", zagadki i tańce integracyjne z marchewką. Na zakończenie zajęć dzieci zostały zaproszone na degustacje surówki, która wszystkim bardzo smakowała.

20160930 093048