Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Audycja muzyczna w przedszkolu ( 04.10.2016) PDF Drukuj Email

W dniu 04.10.2016r. w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z muzykami z Filharmonii Rzeszowskiej. Audycja muzyczna nosiła tytuł " Dzień Dobry, Pani Muzyko !- Wprowadzenie w tajemniczy świat muzyki". Dzieci były zapoznane z następującym instrumentem tj. klarnet. Muzycy również zaprezentowali kilka ciekawych piosenek tj. " All of me", " Poranek" oraz " Jesień" A. Vivaldiego. Odważni ochotnicy odpowiadali na pytania dotyczące świata muzyki, gdzie można ją spotkać i usłyszeć. Pani prowadząca prezentowała i opisywała w prosty sposób nuty podkreślała, że są to podstawowe  znaki którymi zapisuje się muzykę.

 

 

nuty