Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Swiatowy Dzien Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

25.11.2016r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na pluszowe misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Przedzkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w "Misiowej Krainie". Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach - " Jadą, jadą misie " oraz "Pluszowy Miś ". Na zakończenie dnia przedzkolaki wykonały " cynamonowe misie ". Dzień Pluszowego Misia przysporzył dzieciom dużo radości i uśmiechu.

 

miś