Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Audycja muzyczna w przedszkolu 29.11.2016 PDF Drukuj Email

29.11.2016 r. w naszym przedszkolu gościli muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej. Prowadząca opowiadała o pieśniach patriotycznych zadając przy tym kluczowe pytanie, " Kto to jest patriota? ". Mówiła o polskich symbolach narodowych -  godłe, hymnie oraz fladze. Przedzkolaki poznały brzmienie i wygląd trąbki oraz puzonu. W trakcie trwania audycji muzycznej miały także okazję posłuchać pieśni patriotycznych takich jak: " Płynie Wisła, płynie " , "Rota", " Marsz" oraz " Wojenny hymn ". 

 
20161129 102801