Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Zabawa Karnawalowa (03.02.2017r.) PDF Drukuj Email

 

 Dnia 03.02.2017 roku o 1300 godzinie  rozpoczęła się długo wyczekiwana przez wszystkich zabawa karnawałowa.

Przedszkolaki wcieliły się w rozmaite postacie z bajek.

Dziewczynki były księżniczkami poprzebieranymi zarówno w krótkie jak i długie sukienki, które zachwycały nie tylko kolorami, lecz także pomysłowością. Pojawiła się wróżka, czarownica oraz mimo zimowej pory pszczółka. Chłopcy przypominali za to prawdziwych policjantów i strażaków, był też spider-man, lew, jednooki stworek oraz pirat.

Dzieciaki bardzo miło spędziły czas bawiąc się przy muzyce; czekał na nich również mały poczęstunek.

Śmiechom i zabawom nie było końca, a wszystko dzięki animatorkom zabaw z Kulkolandu w Dębicy, które zadbały o dobre humory przedszkolaków oraz świetną zabawę. Dodatkową atrakcją balu było malowanie twarzy.