Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Pouczająca lekcja w mini ZOO PDF Drukuj Email

28.03.2017r. przedszkolaki wraz z klasą „0” udały się autobusem do mini ZOO do Dębicy ( do marketu budowlanego „Majster”). Dzieci miały okazję poznać różnorodne gatunki zwierząt, a także dowiedzieć się wielu interesujących informacji związanych z życiem i pielęgnacją zwierząt znajdujących się w mini ZOO. Pan, który oprowadzał nas , z pasją opowiadał o zwierzętach oraz bardzo chętnie odpowiadał na każde zadane pytanie. Niektóre z gatunków prezentował na oczach przedszkolaków, kładł sobie na ręce. Bardzo miło spędziliśmy czas, a także nauczyliśmy się wiele o zwierzętach. To było bardzo pouczające spotkanie.