Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Teatrzyk " Eden" w przedszkolu (11.04.2017) PDF Drukuj Email

11 kwietnia odwiedził nas objazdowy teatr " Eden" ze spektaklem pt. " Jonasz i wielka ryba". Aktorzy w bardzo humorystyczny sposób przedstawili dzieciom historię biblijną o Jonaszu, przypomieli o takich wartościach jak: posłuszeństwo, pokój, dobroć, wzajemna pomoc i szacunek do drugiego człowieka. Przedszkolaki bawiły się wspaniale , ponieważ aktorzy angażowali je do wspólnej zabawy. Uczestnicząc w tego typu przedstawieniach dzieci dorastają do roli widza i odbiorcy sztuki.