Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Muzyczne zagadki dla waszej gromadki, czyli ponowne spotkanie z muzykami z Filharmonii Rzeszowskiej PDF Drukuj Email

30 maja 2017r. po raz kolejny zawitali do naszego przedszkola muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej z kolejnym zaskakująco ciekawym repertuarem muzycznym. Każdy rodzic wie jak ważna w rozwoju dziecka jest muzyka i jak bardzo pozytywny wpływ ma na poszerzanie dziecięcych horyzontów oraz, że takie repertuary rozbudzają w dziecku ciekawość poznawania nowych rzeczy. Aby wspomóc dziecięcy rozwój tym razem podczas występu pojawiły się takie instrumenty muzyczne jak gitara, trąbka i organy. Zagrane i zaśpiewane zostały takie utwory jak „Płynie Wisła płynie’’, ‘’Przybyli ułani pod okienko’’, ’’Kukułeczka’’ oraz ‘’Marsz turecki’’-Mozarta. Dzieciaki korzystając z nadarzającej się okazji nie szczędziły pytań. Całej audycji przysłuchiwały się w skupieniu zadowoleni, że mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego o świecie muzyki.