Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Dzien Dziecka - Animinek PDF Drukuj Email

W naszym przedszkolu Dzień Dziecka zaczął się odrobinę nietypowo gdyż część atrakcji związanych z tym ubóstwianym przez każde dziecko  świętem rozpoczęła się  31 maja 2017r. czyli dzień wcześniej niż się to odbywa zazwyczaj. Wszelką rozrywkę i dobrą zabawę, a także genialne humory zapewnili dobrze już znani naszym przedszkolakom animatorzy z firmy Animinek. Dzieciaki z naszego przedszkola uwielbiają wszystkie zabawy przygotowywane przez Tosię i jej pomocnika, śmiechom i okrzykom radości nie było końca, a uśmiech nie schodził z ich twarzy przez długi czas. Oprócz zabaw z chustą animacyjną, tunelem czy zabaw przy muzyce dzieciaki mogły wybrać sobie bajkowe postacie animatorka malował ich na twarzach. Popcorn i formowane rzeczy i zwierzątka z balonów wprawiły dzieciaki w jeszcze lepszy nastrój. Bańki mydlane sprawiły że cała zabawa wydawała się bardziej bajkowa. Myślę że każde dziecko marzy o takim prezencie z okazji jego święta, bo chyba nie ma takiej zabawki która zrekompensowała by dobrą zabawę i mile spędzony czas w gronie rówieśników. Z pewnością nie tylko na tym skończą się upominki a dodatkowe atrakcje będą czekały na przedszkolaków 01.06.2017r.