Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Magiczne ogrody ( 13.06.2017) PDF Drukuj Email

Dnia 13.06.2017r. dzieci wraz z rodzicami udały się na wycieczkę do tematycznego parku rodzinnego " Magiczne Ogrody" w Janowcu. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji : gry i zabawy sportowe z animatorem, przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróźek Smużek, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim oraz zabawy w krainie Bulwiaków. Największe wraźenie zrobiło na dzieciach pole z gigantycznymi marchewkami. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego.