Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 4
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 3
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 2
Publiczne Przedszkole w Skrzyszowie - zdjęcie 1
Odlatujemy na wakacje ( 23.06.2017) PDF Drukuj Email

23.06.2017r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie straszaków. Na początku wszystkie maluchy wzięły udział we mszy św. , a następnie udały się do przedszkola aby przedstawić krótki montaż słowno-muzyczny pt. " Odlatujemy na wakacje". Po przedstawieniu programu wszystkie maluchy otrzymały dyplomy i nagrody ukończenia przedszkola. Następnie pani dyrektor podziękowała rodzicom za rzetelną współpracę , zainteresowanie życiem przedszkolnym i bezinteresowną pomoc w organizowaniu różnych uroczystości przedszkolnych. Na zakończenie pani dyrektor wszystkim złożyła miłych i słonecznych wakacji.